Çağrı Merkezi: 0 (545) 204 10 93

XML Bayiliği

 

' Socksafon dijital ajansı tarafından verilen XML linki ile tarafınıza sunulan ürünleri aktarabilirsiniz. ' Satış fiyatı, ağırlık. ürün özellikleri, stok gibi bilgiler bu link içeresinde yer alır ve günlük olarak da güncellenir. XML bayiliği alabilirsiniz.

 

' Xml alıcısı kendi sistemine düşen siparişleri tedarikçiden kendilerine verilen özel panelden mağaza kredisi ile satın alır.

’ Ürünleri Vavin üzerinden almak yerine e-adam dijital ajansı size üreticiler üzerinden siparişlerinizi direk geçmenizi sağlayacaktır.

 

' Her üretici firma XML bedeli ürün çeşitliğine göre değişir. 1 bin TL ile 3 bin TL arasındadır. Direk Üreticiden Kadın Giyim XML-Erkek Giyim XML-Tesettür Giyim XML-Ayakkabı XML-İç Giyim XML Üreticilerinden direk xml alabilirsiniz. XML ile ürün tedariği yapabilirsiniz.

 

 

 

' Firmanıza iade olarak gelen 'ürünler iade koşullarına uyuyorsa tarafımıza maksimum 15 iş gününde iade yapışılırsınız. Böylelikle  iade attığınız ürünlerin size çıkış tutarındaki tutar bakiyenize eklenir.

 

' Ürünlerde kalite kontrol sorumluluğu tamamen alıcı firmaya aittir. Kalite kontrolden geçmeyen ürün en geç 1 lb r) iş günü sonra üreticiye iade edilmelidir. Kargo ücretini gönderimlerde ve iadelerde xml alan bayı karşılar.

 

' XML Bayiliği veren üreticiler online satış yapan firmalara ürün tedariki yaptığı için stokları paylaşıma açıktır, Xml çekim sürenizle alakalı gecikmelerde ürünün satılmasından dolayı ürünü temin edemeyebilirsiniz. Bu nedenle Xml güncellemesinde titizlikle davranın.

 

Bazı ürünlerde yapılacak kampanyalar önceden haber verilir, isteğinize bağlı olarak kampanyaya katılabilir veya kampanya boyunca ürünleri yayından kapatılırsınız.

 

XML almadan önce ödemeyi nakit olarak veya kredi kartı ile maksimum 9 taksit olarak satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan alımlarda vade farkları yansıtılır. Ürün alımlarını ay sonunda + %8 ödeyerek şirketiniz adına isteğinize bağlı faturalarını kestirebilirsiniz.

 

Almış olduğunuz paketlerdeki bakiyenizi nakit olarak çekemezsiniz.

 

Kargolarınız sizin kargo antlaşma cariniz üzerinden kargoya teslim edilir.

İş bu sözleşme gizlilik koşulları ve kullanım şartları antlaşmasına göre siteye girdiğiniz ve paketi satın aldığınızda kabul edilmiş olur.

Socksafon Giyim sözleşmenin tüm haklarını elinde tutar ve yapılacak değişiklikleri haber vermek koşulu ile yürürlüğe koyabilir.

Ödemelerinizi iyzi link yardımıyla epostanıza gönderilen email üzerinden yapabilirsiniz.

Bilgi için e-adam dijital ajansına mail ile,

Firma adınız , iletişim bilgileriniz ile beraber almak istediğiniz kategorileri " info@socksafon.com " mail adresine iletmeniz durumunda detaylı bilgi için sizinle iletişime geçilecektir.

www.socksafon.com

Socksafon, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Socksafon Giyim

Güneşli Merkez Mahallesi 1274 Sokak. 1/G

Bağcılar/İstanbul